• Kasım 25, 2019 Kore Kozmetik Ürünleri

  En İyi Kore Anti-Aging Cilt Bakımı Ürünleri - Kore Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı Ürünleri ile cildinizi gençliğin ışıltısı ile ödüllendirin. 

  Cildiniz için en iyi ve en doğal Kore Kozmetik Ürünleri KOKOMA ile yanınızda. 

  yaşlanma, anti aging, aging, kore kozmetik
 • Kasım 25, 2019 Kore Kozmetik Ürünleri

  Günümüzde milyonlarca kişinin tercihi tamamen doğal Kore Kozmetik Ürünleri.

  Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ve en çok satılan Kore Kozmetik Ürünlerinin bir listesini siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık.

  en iyi, en iyi kore kozmetik, cilt bakımı, kozmetik, kırışıklık
 • Kasım 04, 2019 Kore Kozmetik Ürünleri

  Yağlı cildinizi nasıl kontrol altında tutabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Yağlı bir cilt tipiyle doğmuş olabilirsiniz ama bu sonsuza dek mücadele etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Aşırı yağı cildinizden uzak tutmak için hemen deneyebileceğiniz 5 ipucu.

  yağlı cilt bakımı, cilt bakımı
 • Kasım 04, 2019 Kore Kozmetik Ürünleri

  Suya dayanıklı ve inatçı makyaj ! Güneş Kremi Kalıntıları!

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte #guneskremi daha fazla kullanmaya başladık. Peki ya cildimizi yeterince arındırıyor muyuz?

  cilt temizleme, makyaj temizleme
 • Kasım 04, 2019 Kore Kozmetik Ürünleri

  Kore cilt bakım rutini 10 aşama ile ünlenmiş olsa da, çoğu Koreli cildinin ihtiyaçları doğrultusunda yer verdiği adımlarla rutinini oluşturuyor. Cildinizin ihtiyaçlarına kulak vermek ve bu doğrultuda doğru bilgi yardımıyla doğru ürün seçmek rutin oluşturmanın en önemli noktası. Örnek vermek gerekirse, eksfoliasyon cilt için çok önemli bir aşamadır fakat her gün yapılan eksfoliasyon faydadan çok zarar getirecektir. Haftada 2-3 kez yapılması cilt sağlığı ve güzelliği için idealdir. On aşamalı bir cilt bakım rutini hergün yapılması şart değildir, dikkat edilmesi gereken altın kural temizleme ve nemlendirme aşamalarını atlamadan cildinizin ihtiyaçları doğrultusunda rutininize ekle/çıkar yapmaktır. 

  kore cilt bakımı, cilt bakımı kore