En İyi Kore Anti-Aging Cilt Bakımı Ürünleri

En İyi Kore Anti-Aging Cilt Bakımı Ürünleri

En İyi Kore Anti-Aging Cilt Bakımı Ürünleri - Kore Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı Ürünleri ile cildinizi gençliğin ışıltısı ile ödüllendirin. Yüzyıllardır koreli kadınların cilt güzelliklerinin kaynağı tamamen doğal elementlerden oluşan Kore Kozmetik Ürünleri ile yaşlanma karşıtı ürünleriyle tanışın.


1.    Power 10 Formula SYN-AKE Effector


Düzenli kullanımda derin kırışıklarla mücadele eder. SYN-AKE,zehirli yılanda bulunan toksinin etkisini taklit eden, Pentapharm (İsviçre) uzmanlar tarafından bulunan sentetik bir peptittir. Syn-Ake, kırışıklıkları "donduran" ve yeni kırışıklıkların oluşmasını önleyen bir konsantredir. Sentetik Yılan zehri ekstresi klinik olarak kanıtlanmıştır ve düzenli kullanımlarda kırışıklıkların % 58'i sadece 28 günlük kullanımda belirgin şekilde azalmıştır.


2.    Village 11 - Collagen Ampoule

%86 kolajen içerir. Limon otu, Centella Extract, Hyaluronik asit gibi bileşenlerle kolajen üretimini artırarak yaşlanmanın etkilerini silmenize yardımcı olur. Nemlendirir ve elastikiyet kaybı için çalışır. 


3.    Cosrx- Hyaluronic Acid Intensive Cream

Cildin nem tutma kapasitesini artırarak çevredeki nemi cildi hapseder. Cilt bariyerini güçlendirir. Kırışık ve ince çizgilerle mücadele eder. 


4.    Innisfree - Green Tea Seed Serum

İçerdiği yeşil çay ile yüksek antioksidan ve anti-inflamatuar özellikleri sayesinde yaşlanmanın cilt üzerinde oluşturduğu belirtileri yavaşlatır.  Cildin yenilenmesini hızlandırır ve kolajen üretimini destekler.


5.    Its Skin- One Shot Vc Cream

C vitaminin kolajen üretimini desteklediği artık herkes tarafından biliniyor. Ayrıca cildi aydınlatıyor ve güneş lekeleri üzerinde etkisi mükemmel. Cildi neme doyururken vitaminlerle besliyor. Hafif dokusuyla gece ya da gündüz kremi olarak da kullanılabilir. 
 

Etiketler: yaşlanma, anti aging, aging, kore kozmetik
Kasım 25, 2019
Listeye dön