Cildiniz Kışa Hazır Mı? Kış Cilt Bakımı İçin Kore Kozmetik Ürünleri

Cildiniz Kışa Hazır Mı? Kış Cilt Bakımı İçin Kore Kozmetik Ürünleri

Yaz aylarında güneşin etkileri ile yıpranan ciltler için sitemizde bulunan Kore Cilt Bakımı ürünleri ile cildimizde oluşan, leke ve nem kaybı gibi sorunlarınızı dünyanın en iyi cilt bakımı ürünleri ile çözebilirsiniz. Yaz aylarının ve güneşin cildimize getirdiği negatif etkilerden kurtulmak için Kış Cilt Bakımı İçin Kore Kozmetik Ürünleri yazımız ile cilt bakımı önerilerimiz; 

 

Kore Peeling Ürünleri

Peeling uygulamak cildini nemlendirme aşaması için çok önemli bir adım. Ölü derilerinden temizlenen cilt nemlendiricileri hızlı bir şekilde emer. Ayrıca haftada 2 gün peeling uygulaması cildinizi hızla yenilediği için koyu lekeler için de yararlı olacaktır. AHA/BHA Clarifying Treatment Toner, AHA / BHA Molekül içeren yumuşak sprey temizleme toniği, düşük pH içeren formülü ile cildi nazikçe ölü hücrelerden arındırır. 


C Vitaminli Serum ile Güneş Lekelerini Silin - Kore Güneş Lekesi Ürünleri

Vitaminler cildimizi canlandırır. Güneşten yeterince koruyamadığımız cildimizde oluşan koyu lekeler ile C vitamini ile mücadele edebilirsin. Victoria Secret modellerinin cilt güzellik sırları arasında yer alan Kore Kozmetik C vitamini serumu cildi yenilemesiyle ünlü. Ayrıca kolajen üretimini destekler. It's Skin Power 10 Formula VC Effector , C vitamini ve Yeşil çayla zenginleştirilmiş formülü ile koyu bölgelerin tonunun açılmasına, çillerin ve kızarıklarının giderilmesine yardımcı olan leke serumu cildin aydınlık ve pürüzsüz olmasına destek olur.


Dudaklarını Soğuktan Koru - Kore Dudak Koruma Ürünleri

Sürdüğün rujlardan sonra dudakların çatlamış görünüyorsa dudak nemlendiricisine acil ihtiyacın var demektir. Dudaklarına hem peeling hem de nemlendirme etkisi ile bakım yapan Laneige lip sleeping mask geceleri uyumadan önce uygulayabileceğin bir dudak balmı. Gündüzleri ihtiyaç duyduğunda rujun üzerine ışıltı vermek için de tercih edebilirsin.


En Önemlisi “Nemlendirme” - Kore Kozmetik Nemlendiriciler

Güneş, havuz gibi etkenlerden dolayı cildimiz kuruyabilir. Bu yüzden cildimizi nem veren maske , serum ve kremlerle desteklememiz gerekir.

Centellian 24 Madeca Micro Serum, Lipozom teknolojisi ile aktif içeriklerin derinlemesine nüfus etmesini sağlar. Centella özleri ile kahverengi güneş lekeleri iyileştirmesinin yanı sıra, cildin sıkılığını artırmayı isteyenler için mükemmel çözümler sunan mucizevi bir serum.

Günlük kullanabileceğiniz maskeler ile cildine nem takviyesi sağlayabilirsin. Madeca Derma Mask 3 Brightening ile tahriş olmuş cildini yatıştırarak kırmızı lekelerin için iyileşmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca beyazlatma etkisi ile cildin daha aydınlık görünecektir.

Hafif formüllü losyonlar yazın cildin için yeterli gelebilir ama söz konusu kış olunca zengin içeriğe sahip nemlendirici kremler ile cildini desteklemen gerekebilir. Madeca Dual Moisture Cream, içeriğinde bulunan madeca krem ve jel şeklinde hyaluronik asit içeren jel bulunur. Koyu lekelerin görünümünü iyileştirir, hücre yenilenmesini hızlandırarak pürüzsüz bir cilt elde etmenizi sağlar. Kronik su kaybını engelleyip nemi cilde hapseder aynı zamanda ince çizgileri giderir. 24 saat kalıcı nem sağlar.


Etiketler: cilt bakımı, dudak bakımı, kore kozmetik
Ekim 15, 2019
Listeye dön