Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Gün içerisinde birçok yüzeyle temas eden ve temizlik ürünlerine maruz kalan eller, kurur ve çatlar. El bölgesinin ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak için el bakım ürünleri bulunur. El bölgesinde kısa sürede mucizeler yaratan el bakımı maskesi, vitamin ve mineral özleri sayesinde onarıcı bir bakım yöntemidir. Kokoma Stay Well el bakım maskeleri sağladığı bölgesel onarıcı etkinin yanı sıra kalıcı bir bakıma ulaşmayı da mümkün kılar.

En Etkili El Bakım Maskeleri

Aydınlık görüntüsünü kaybeden ve nem takviyesine ihtiyaç duyan ellerde pul pul dökülme, çatlama ve matlık problemleri görülür. Söz konusu cilt problemlerini önlemek için el bakım maskeleri oldukça önemlidir. Stay Well el bakım maskeleri, okaliptüs özleri ve zengin vitamin içerikleriyle kısa sürede etkili bir bakım mucizesi yaratır.

El Bakımında Maske Neden Önemli?

El bölgesi, gün içerisinde birçok yıpratıcı etkenle karşılaşır. Söz konusu olumsuz etkenler, cilt üzerinde kuruluk, dökülme ve kaşıntı gibi problemlere neden olur. Cildin dış faktörlerden kaynaklı kolay yıpranma problemine karşı en hızlı ve etkili çözümü el maskeleri sunar. El bakım maskeleri, yoğun ve besleyici içeriğinin yardımıyla el bölgesinde pratik bir bakım sürecini mümkün kılar. 

El Maskesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

El bölgesinde onarıcı bir bakım etkisi sunan maskeleri seçerken dikkat edilmesi gereken birçok etken bulunur. 

  • Cilt Yapısı: El maskelerini alırken, cilt tipine göre seçim yapmak en doğru sonuçları doğurur. Kuru el yapısı mevsimsel ve dış etkenlerden dolayı dökülme problemleriyle savaşır. Kuru ciltlerde el maskesi seçerken yoğun nemlendirici ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Aynı zamanda karma ve yağlı ciltler için de bakım ve el beyazlatma maskesi seçerken, değerli mineral özleriyle zenginleştirilmiş ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. 
  • Cilt İhtiyacı: Cilt, yaş ve mevsime bağlı olarak birçok probleme maruz kalabilir. El bölgesinin ihtiyacı olan onarıcı etkiyi sunan maskeler, kalıcı bir bakım yönteminin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Onarım: El bölgesi yaş, mevsim ve dış faktörlere bağlı olarak birçok belirti gösterir. El bakım maskeleri yaşlanma karşıtı ve onarıcı bakım içeriği sayesinde söz konusu problemlere etkili bir çözüm yöntemi sunar.

El Maskesi Nasıl Kullanılır?

El bölgesinde hızlı ve kalıcı bir bakım etkisi sunan el maskelerinin kullanımı oldukça basittir.

  1. Ellerinizi yıkayın ve iyice durulayın.
  2. Maskeyi elinize geçirin ve ucunu bağlayın. 
  3. Bir süre bekledikten sonra maskeyi çıkarın.
  4. Kalan ürünü el bölgesine masaj yaparak yedirin ve yumuşacık ellerinizin keyfini çıkarın.

Aradığınız El Maskesi Kokoma’da!

Kore’nin önde gelen kozmetik markalarının gücünü birleştiren Kokoma’da, Stay Well’in en güçlü el bakım maskeleri bulunur. Bitki ve doğal besin özleriyle zenginleştirilmiş el maskeleri, onarıcı ve yapılandırıcı bir bakımın yanı sıra dış kaynaklı yıpranmaların yaşanma ihtimaline karşı güçlü bir koruma sağlar.