Kore Kozmetiği Esanslar

Esans Cilt Bakımı

Esans, aklımıza ilk olarak koku olarak gelse de Kore Kozmetiğinde K-Beauty bakımının içinde çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle, nemlendirme öncesi cildimizi hazırlayarak cilt yenileme sürecini desteklemektedir. Güney Kore kadınlarının “Glass Skin” yeni Cam gibi bir cilt elde etmek için kullandıkların ürünlerin başında Kore Esansları gelmektedir. Düzenli kullanım sonrasında, cildiniz pürüzsüzleşiyor ve aydınlanıyor. Hafif yapısı ve kolay emilimi sayesinde cildinize uygulanması kolay olan Kore esansları, cilt yenilenme, cilt beyazlığı ve aydınlanma hızınızı artırarak daha canlı ve yenilenmiş bir cilt elde etmenizi destekliyor. 

 Özellikle, nemlendirici kullanımından once kore esanlarının kullanılması sonucu ile, kore nemlendirici kremlerinin etkisi daha fazla artıyor ve cildinizin alt katmanlarına kadar nüfus etmesine yardımcı oluyor.

Kore cilt bakımı sürecinin en önemli yerinde olan Kore Esansları, gözenek, leke, kırışıklık ve sivilce gibi cildinizin birçok sorununa çözüm bulmanızı sağlayacaktır. Özellikle yenileyici etkisi ile Kore Esanlarının etkisine şaşıracaksınız.

KOKOMA’nın sizler için sunduğu Kore Kozmetik Ürünleri’nin en önemli markalarının ürünlerinden olan Kore Esanları ile K-Beauty rutininizde esanslar ile cildinizi temizledikten sonra Kore Kozmetik Nemlendiricileri ile cildinizin ışıltısını gözle görülür şekilde yaşayın.

Sağlıklı, canlı ve aydınlanmış bir cilt için yapmanız gereken düzenli olarak Kore Cilt Bakım Rutinini değerli cildinize uygulamak. Kore’nin en iyi markalarını sizler için en uygun fiyat garantisi ve orjinallık ile KOKOMA.COM.TR’de sunuyoruz.