Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kokoma’da satışa sunulan Kore kozmetik ürünlerinin güçlü etkileriyle göz altı morlukları ve kırışıklıklarıyla vedalaşabilirsiniz.Göz maskeleri ile çok daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmak mümkündür.

Göz Kırışıkları ve Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Cildin olduğundan yaşlı görünmesine sebebiyet veren göz altı morlukları ve kırışıklıklar, doğru ürünler eşliğinde yapılan bakımlar ile ortadan kaldırılabilir. Göz çevresi için özel olarak hazırlanan bakım ürünleri, yoğun ve güçlü içerikleri sayesinde kısa sürede etki eder.

Maske, bu amaçla tercih edilen bakım ürünlerindendir. Göz maskesi, sunduğu yoğun bakım sayesinde morluklar ve kırışıklıklar ile mücadele eder. Bu sayede göz altı kırışıklıkları daha az belirgin bir hâl alır. Göz altı maskesi, düzenli kullanıldığında ciltteki deformasyonların yok edilmesinde oldukça etkilidir.

Göz Altı Maskesi Nedir, Faydaları Nelerdir?

Göz altı için maske, bu bölgede yer alan kusurların giderilmesinde mükemmel sonuçlar sağlar. Yoğun ve güçlü içeriği, cildin alt tabakalarına kadar nüfuz ederek kapsamlı bir bakım gerçekleştirir. Göz altı morlukları için maske kullanarak koyu renkli halkalardan kurtulmak ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmak mümkündür.

Göz morlukları için maske, cilde ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlayarak yorgun görünümü ortadan kaldırır. Vitamin ve mineral açısından zengin formülü ile cildin ihtiyacı olan bileşenleri içerir. Cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olur. Bu sayede yeni kırışıklık ve morlukların oluşmasını önlerken sağlıklı bir cilt yapısını destekler.

Göz Altı Maskesi Nasıl Kullanılır?

Göz çevresi için maske, temiz cilde uygulanmalıdır. Göz altı maskesi kullanarak etkili sonuçlar almak için düzenli kullanım önemlidir. Göz çevresi kırışıklık için maske kullanımında cilt tipiyle uyumlu ürünler tercih edilmelidir. Göz altı maskesi, tercih edilen ürünün üzerinde belirtilen talimatlara uygun şekilde kullanılmalıdır.

Vitamin ve mineral açısından zengin formülü ile Laneige Canlandırıcı ve Yenileyici Uyku Bakım Seti, göz çevresi bakımında tercih edilebilir. Set içerisinde yer alan canlandırıcı uyku maskesi, gece boyunca göz çevresi başta olmak üzere tüm yüze ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Set içerisinde dudak bakım maskesi de vardır.