Filtreleri Göster

17 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Innisfree’nin hikayesi, Güney Kore’nin Jeju Adası’na kadar uzanır. Milyonlarca yıl önce yaşanan bir volkanik patlama sonucu meydana gelen bu adada yer alan doğal zenginlikler, markanın ürünlerinin ana bileşenlerini oluşturur. Kore firmaları arasında bu doğal kaynakları kullanan ilk marka olma özelliğine sahip olan Innisfree, çevre ile tamamen dost yöntemlerle bitkisel kökenli formüllerini size ulaştırır.

Innisfree Cilt Bakım Ürünleri

Jeju Adası’nın verimli topraklarının farkına varan marka, 2000 yılında burada yetiştirdiği yeşil çay bitkisi ile geliştirmeye başladığı ürünlerine, zamanla farklı bileşenleri de dahil etmiştir. Bu sayede, ortaya bitkisel açıdan oldukça zengin ve zararlı bileşenler içermeyen ürünler çıkmıştır.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen ve iki aşamalı temizliğin ikinci aşamasında kullanabileceğiniz Innisfree yüz temizleme jeli, gözenekli ciltler için uygun bir üründür. İçerisinde bulunan volkanik bileşenler fazla yağı emerek gözeneklerde oluşan tıkanıklığı giderir.

Aynı zamanda, cildinizin nemli kalmasına da yardımcı olan ürün, makyajı ve kiri kolayca temizler. Innisfree Green Tea Foam ile cilt temizliğinizin ikinci aşamasında kalıcı bir arındırma sağlamanız mümkündür. Jeju yeşil çay özleri içeren formülü sayesinde Innisfree Green Tea Foam Cleanser, yumuşak ve esnek bir cilt görünümü ortaya çıkarır.

Innisfree Cherry Blossom ise cildinizin canlı bir görünüme kavuşması için renk eşitsizliklerini giderici bir etki sağlar. Jeju kiraz çiçeği yapraklarının yanı sıra, doğal şeker pancarından elde edilen betaine ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde aydınlık bir cilt görünümüne sahip olursunuz.

Tüm cilt tipleri için dengeleyici yapıda bir nemlendirici arayanlar, Innisfree Green Tea Cream ürününü tercih edebilir. Yeşil çay ve yeşil çay tohum yağları ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip ürün, güçlü bir cilt bariyeri ortaya çıkarır.

Innisfree Under Eye Cream, göz çevresinin hassasiyetine özel olarak üretilmiştir. Yorgun görünümü iyileştiren, ince kırışıklıkları hafifleten yapısıyla göz altı morluklarından ve halkalı görünümden şikayetçi olanlar için uygun bir formüle sahiptir.

Markanın tamamlayıcı cilt bakım ürünleri ile de cildinizin bakımına katkı sağlar. Innisfree Green Tea Sleeping Mask siz en güzel uykularınızı uyurken cildinizi besler ve nemlendirir. Göz ve dudak çevresine dikkat ederek ürünü yüzünüze uyguladıktan sonra uykuya dalabilirsiniz.

Innisfree ile Cildinizde Derinlemesine Bakım

Cilt bakım ürünlerini satın alırken kullanıcı yorumlarına önem verenler, Innisfree yorumlarını incelediklerinde memnuniyetin ne seviyede olduğunu kolayca görebilirler. Titizlikle hazırlanan doğal formülleri sayesinde markayı tercih eden birçok kişi oldukça olumlu sonuçlar elde etmiştir.

Innisfree Kokoma Güvencesiyle Türkiye’de!

Innisfree Türkiye’de Kokoma güvencesiyle sizlere sunulur. Farklı ihtiyaçlara çözüm sağlarken, doğayı korumayı ihmal etmeyen markanın ürünlerine ilişkin özellikleri sayfamızdan inceleyerek satın almanız gereken ürüne karar verebilirsiniz. Kore kozmetiğinde bir numaralı tercihiniz olan Kokoma, Innisfree Türkiye satışlarında da güvenli bir alışveriş deneyimi sunar.