Filtreleri Göster

Tek bir sonuç gösteriliyor

Nature Republic doğanın mükemmelliğine inanarak yolculuğunu, dünyanın dört bir yanında yer alan ve doğal yapısını kaybetmeyen bileşenlere yönlendirir. Bu bileşenleri sizlere en doğal haliyle ulaştırmak isteyen marka, ürünlerini her zaman zararlı bileşenlerden uzak tutar.

Nature Republic ile Cruelty Free Cilt Bakımı

Doğanın kalbinde yer alan bileşenleri herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlayan marka, buna uygun şekilde satış politikalarını yürütür. Sadece kendi geliştirdiği formülleri size sunan firma, doğal kozmetik alanında lider bir konumdadır.

Nature Republic, ürünlerinin üretim aşamalarında hayvanlar üzerinde testler gerçekleştirmez. Bu nedenle, Nature Republic ‘cruelty free’ özelliğine sahiptir. El-ayak bakımı, saç bakımı ve vücut bakımına ilişkin çok sayıda ürün sunan markanın formüllerinde; aloe vera, gül ve çay ağacı gibi bitkisel maddeler yer alır. Salyangoz özü ve bal içeren ürünleri de sizlerle buluşturan marka, bu ürünlerin elde edilişi sırasında da hayvanlara zarar vermez.

Markanın en popüler ürünlerinin başında Nature Republic Aloe Vera Soothing Gel yer alır. Ürünü yüzünüze ve tüm vücudunuza kullanabilirsiniz. Formülünde, California CCDF sertifikalı organik aloe vera bulunmaktadır. Saç bakımında da kullanılabilen bu ürün; makyaj bazı, tahriş önleyici, tırnak güçlendirici gibi farklı fonksiyonlara sahiptir. Aloe veranın dışında içerisinde; betain, hyaluronik asit, aynısefa çiçeği, limon otu ve nane özleri yer alır.

Nature Republic aloe vera bitkisini birçok ürününün içeriğinde bulundurur. İki aşamalı temizliğin önemli bir parçası olan su bazlı temizleyicilerde bulunan aloe vera özleri; sıkılaştırıcı, yatıştırıcı ve nemlendirici etki sağlar. Nature Republic kullananlar, bir tek ürünle cildin pek çok sorununa çözüm bulabilir.

Markanın, Kona Hawai adalarındaki 914 m derinlikte bulunan okyanus suyu ile formülize edilen nemlendiricileri, cildinizin nem dengesini kazanmasını sağlayarak güçlü bir bariyer oluşturur. Bu sayede, cildiniz dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale gelir.

Nature Republic Aloe Vera Jel Nasıl Kullanılır?

Nature Republic aloe vera jel, farklı ihtiyaçlarınıza özel şekilde kullanılabilen bir yapıdadır. Ürün, birçok sorunun çözümünde kullanılabilecek doğallıktadır. Ürünün kullanım alanlarını kısaca şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Uyku maskesi ya da günlük nemlendirici olarak kullanılabilir.
  • Tıraş sonrasında cildinize uygulayarak kızarıklığı ve tahrişi azaltabilirsiniz.
  • Makyaj bazı ile karıştırmanız halinde makyajınızın, daha canlı ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Saçınızda bir süre beklettikten sonra durulamanız halinde daha ışıltılı saçlara sahip olmanız mümkündür.
  • Gözlerinizde oluşan şişlikleri önlemek için 15 dakika kadar buzdolabında beklettikten sonra göz çevrenize hafif hareketlerle uygulayabilirsiniz.
  • Vücudunuzda kuruluk problemi varsa argan ve zeytinyağı ile karıştıracağınız jel, etkili bir nemlendirme sağlar.
  • Ürünü, güneş yanıklarına ve tırnaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Nature Republic Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Nature Republic Türkiye’de Kokoma’nın ayrıcalıklı dünyasından satın alınır. Kozmetik ürünleri satın alırken yaşanan en büyük korkulardan biri, son kullanma tarihi geçmiş bir ürünle karşılaşmaktır. Stoklarını düzenli olarak yenileyen Kokoma, sizlere her zaman yeni tarihli ürünleri sunar.

Nature Republic ürünlerinin teslimat sürecinde, herhangi bir sızıntı ya da dökülme problemi olmaması için ürünler, en uygun ve en korunaklı şekilde kolilere yerleştirilir. Bu sayede, Kokoma güvencesiyle alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.