Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Tony Moly ile Cilt Bakımınıza Renk Katın!

Cilt bakım ürünlerindeki kalitesi uluslararası standartlarda olan Tony Moly ile cilt bakımınızı keyifli hale getirebilirsiniz! Kore merkezli olan bu marka, dünyanın pek çok noktasına yayılmış durumda. K-Pop kültürünü taşımasıyla dikkat çeken marka, özellikle ürün ambalajları ile ön plana çıkmaktadır. Fakat ürünlerin formülasyonlarında muz, şeftali, elma, siyah ve yeşil çay gibi doğal bileşenlerin bulunması ve son derece etkili olması, ürünlerin tercih edilmesini sağlayan asıl detaydır.

Tony Moly krem çeşitleri arasında bulunan ürünlerin elma, muz, mandalina, domates ve özellikle panda şeklindeki ambalajlarıyla cilt bakımınıza renk katabilirsiniz.

Tony Moly Nemlendirici Ürünler

Tony Moly Cream ürünleri, nemlendirici etkileri ile cilt bakımınızı en iyi şekilde yapar. Bu ürünler arasında bulunan Red Apple Hand Cream, kırmızı elma şeklindeki ambalajı ve elma özlü içeriği ile elleri besleyen, yumuşatan, nemlendiren ve koruyan bir kremdir. Elma özünün yanında; shea yağı, C vitamini, arı sütü ve doğal asitler içerir.

Muz şeklinde bir ambalaja sahip olan ‘Tony Moly Banana Hand Milk’, ellere ipeksi pürüzsüzlük veren bir el sütüdür. Kuru ciltler için yoğun nemlendirme ve koruma özelliği bulunan bu ürün; muz özü, süt proteini, shea yağı, Hindistan cevizi yağı gibi bileşenler içerirken potasyum ve A vitamini bakımından zengindir.

Markanın en çok tercih edilen nemlendirici ürünlerden biri olan ‘Tony Moly Panda Cream’, doğal bambu ve bal özlerine sahiptir. Ayrıca, niacinamide ve balmumu ile zenginleştirilmiştir. Cildi nemlendirirken bir taraftan da lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda parlatıcı etkisi de bulunan bu ürün, yaşlanmayı geciktiren faydalar sunarken cildi genç gösterir.

Panda’s Dream serisinin bir başka ürünü olan ‘Pocket Lip Balm’; kurumuş, çatlamış ve pul pul olmuş dudakları derinlemesine nemlendirerek onarım sağlar. İçeriğindeki bambu özü ile pürüzsüzlük ve parlaklık sağlarken, kamelya yağı ile de dudakları deformasyona karşı korur. Ayrıca, antioksidan etkisi bulunan nar özü ile besleyici shea yağı içerir. Anahtarlık formundaki tasarımı ile çanta ve cüzdanlara takılabilir ve seyahat için uygundur.

Şeftali özleri ile üretilen Peach Hand Cream ise kırışıklık önleme konusunda etkili olan adenozin isimli maddeyi içerir. Ayrıca, shea yağına da sahip olan bu el kremi A, B, C, E vitaminleri ve mineraller ile birlikte ellerinizi doğal yollarla yumuşatır, pürüzleri giderir.

Tony Moly, Kokoma’da!

Seçkin markaların cilt ve vücut bakım ürünlerine ulaşmanızı sağlayan Kokoma ile Tony Moly Türkiye’de! Markanın cildinize iyi gelecek ürünlerine Kokoma ile sahip olabilirsiniz. Kokoma’nın dünya standartlarında kaliteye sahip seçkin markaları satışa sunma anlayışı sayesinde cildinize gereken önemi gösterebilirsiniz. Size, cildinize ve ihtiyacınıza uygun bir Tony Moly ürünü satın almak için Kokoma’ya göz atabilirsiniz.