Kore Kozmetik Maskeler

K-beauty Rutininin en önemli bakım aşaması olan kağıt maskeleri tüm dünyada trend haline gelmesi asla tesadüf olamaz. 15 dk’lik bakımlar cildimizi bir anda canlandırarak enerji veriyor. İnce çizgileri pürüzsüzleştiren, bir anda nemli ve aydınlık bir yüz elde edilmesi ve bunları sadece 15 dakikada başarabilmesi sayesinde vazgeçilmez ürünler arasında yerini çoktan aldı. Yapmanız gereken paketinden çıkardığımız maskeyi uygun bölgeye yerleştirmek ve beklemek, 

Uyku Maskesi Nedir?

Güzellik rutinimizin en önemli aşaması akşam bakımıdır. Siz uyurken cildinize bakım yapan uyku maskeleri, hücre yenilenmesinin en üst düzeye çıktığı uyku esnasında cildimize bakım yapar.

Kağıt Maske Nedir?

Hayaliniz canlı ve aydınlık bir cilt ise rutininize yaprak maskeleri eklemelisiniz. Farklı tipte karşımıza çıkan kağıt maskeler cildin anlık ihtiyacını karşılayan bakım ürünleridir. Maskeler, wash-off ( uyguladıktan sonra silinebilen ) , uyku maskesi formunda karşımıza çıkıyor. İhtiyacımıza yönelik yüz maskelerini tercih ederek derinlemesine bakım sağlayabiliriz. Kağıt maskeler kendi aralarında özelliklerine göre ayrılmaktadır.

Mikrofiber Maskeler; en yaygın kağıt maske çeşididir. Bitkisel vitamin ve minerallerle doludur. Lekeleri ve sivilceleri tedavi etmek için kullanılır. Yumuşak yapısı sayesinde cildimize kolayca yapışarak cildimizin yenilenmesine yardımcı olur.

Hidrojel Maske Hidrojel maskeler , mikrofiber maskelere göre daha yumuşak malzemelerden yapılmıştır. Jel tipi kıvamındadır. Bu maskeler cildimize tam yapışır ve diğer maskelere göre daha kalın yapısı vardır. Cildimizi derinlemesine nemlendirir.

Biyoselüloz Maskeler, tamamen doğal elyaftan yapılmıştır. Faydalı bakterilerden üretilen biyoselüloz maskeler cilde yapışarak derinlemesine bakım yapar. Çok dayanıklıdır, yırtılamaz yapısı vardır. Diğer maskelere oranla daha pahalıdır.

Kil ve Kömür Maskeler fazla sebumu çekerek siyah noktaları temizler. Kil ve kömür içerir. Ciltte detox etkisi yaratır. Gözenek bakımında kullanılır.

Kore Kağıt Yüz Maskesi Fiyatları

Maske fiyatları rutinimize ekleyeceğimiz en uygun fiyatlı ürünlerden birisi. Hal böyle olunca satın alınma hızı da bir o kadar yüksek oluyor. Maske fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Her ihtiyaca göre yapılmış kağıt maskeler uyku maskelerinden daha uygun fiyatta olabiliyor.

En iyi Kağıt Yüz Maskeleri

Cildinize vereceğiniz en güzel hediye onu beslemektir. Uygulayacağınız 15 dakikalık bakımlar ile cildini şımartabilirsin. Emin ol cildin buna karşılıksız kalmayacaktır. Dikkat etmen gereken kağıt maskeleri cildinde 15 dakikadan fazla bekletmemen. Uzun süre beklettiğin maskeler kurur ve cildinin nemini kaybetmesine neden olabilir.

Kağıt maskeleri haftada 2-3 gün kullanabilirsiniz. En iyi sonucu almak için maskeyi cildine yapıştırdıktan sonra pakette kalan serumu cildinize masaj yaparak, boynunuza ve yüzünüze cömertçe uygulayabilirsiniz.