Neden Kore Kozmetiği?

Şu ana kadar Korelilerin güzelliğini okudunuz ya da duydunuz. Bu kadar mükemmel cilde nasıl sahipler? Sırları nedir? Nasıl yapıyorlar? Bu ürünlerle bende mükemmel parlayan kusursuz bir cilde sahip olabilecek miyim?

Bugün piyasada yüzlerce Kore Güzellik Ürünü var ve her yeni gün bir yenisi daha ekleniyor. Buna göre Koreli kadınların günde iki kez 40 dakika ayırarak birçok ürün kullanmaları asla tesadüf olamaz. Kore cilt bakım rutini 10 adım olarak bilinse de cildinizin ihtiyacına göre adım sayınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Esanslar, serumlar, yaprak maskeler bu terimlerin hepsi K-Beuty Güzellik Rutini ile hayatımıza girdi. Hangi ürünü ne zaman kullanmanız gerektiği ile ilgili kafanız karışabilir. KOKOMA ailesi olarak Kore Cilt Bakımrutinlerinin bu kadar karmaşık olmadığına inanıyoruz. Aslında, etkinlikten ödün vermeden süreci basitleştiren, kişiselleştirilmiş rutinleri içeren (her bireyin cildi farklı olduğu için) en yoğun günlerde bile herkesin yapabileceği yeni bir yaklaşımlar yaratıyoruz. Sonuç olarak, yüksek kaliteli cilt bakımının her gün herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz.

Şimdi Kore cilt bakımının neden bu kadar etkili olduğuna daha yakından bakalım;

DIŞ GÜZELLİK İÇSEL GÜZELLİĞİ YANSITTIĞINA İNANILIYORDU
Kore güzellik geleneklerinin en eski kayıtlarından biri, üç krallık döneminde idi (M.Ö 57 - M.Ö. 668)

Koreliler ciltleri ile ilgili faydalı içerikleri çok eski zamanlarda oluşturmaya başladılar. Eski Kore kültüründe, dış güzelliğin içsel benliği yansıttığına inanılıyordu, gerçek güzellik parlak bir cilde sahip olmaktan geliyordu. MÖ 700'den beri Koreliler cilt bakımı yöntemlerini araştırmakta, geliştirmekte ve belgelendirmektedir. Bu yöntemler, yalnızca kusurları gizlemek için değil, sorunların kökenine ulaşmak için tasarlanmıştır.

Bugün hala Jeju Adasında yerel kaynaklardan elde edilen organik içeriklere odaklanan birçok marka, doğal içerikli ürünler üretmektedir. Doğal ve organik kaynakları kullanarak yumuşak ürünler üreten sert kimyasallardan kaçınan temiz kozmetik üzerine çalışmalar yapan birçok firma var. Koreli kadınlar cilt sağlığına fazlasıyla özen gösterir. Hava durumu, stres ve hormonlardaki farklılıklara karşı ciltlerine çok dikkat ediyorlar. Varyasyonların neden olabileceği sorunları gidermek için rutinlerini ona göre düzenliyorlar. Siz yeter ki cildinizi sevin ve koruyun, eminim cildiniz sevginize tepkisiz kalmayacaktır.

DURMAYAN YENİLİKLER

Günümüzde, Koreli güzellik şirketler, asırlık bilgileri yenilikçi, en son teknolojilerle birleştirerek mükemmel cilt için araştırmalara devam etmektedir. Sürekli yapılan araştırmalar dünya çapında kullanılan ve sevilen buluşların ortaya çıkmasına neden oldu. BB Cream, Cushion'lar gibi … Kore’de oluşan rekabetçi bir pazar sayesinde, Kore güzellik endüstrisi, yüksek kaliteli bileşenlere rağmen düşük fiyatlarla yeni ürünler sunarak başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Her yenilikçi keşifle birlikte, mükemmelliğe bir adım daha da yaklaşıyorlar. Ayrıca ambalajları da her zaman güzel ve kusursuz.

KORE GÜZELLİK VE SİZ

Bahsettiğimiz gibi, Kore güzelliğine yeni bir yaklaşım geliştirerek kendinize büyük özen göstermeyi daha kolay (ve daha eğlenceli) hale getiriyoruz. Yeni bir cilt bakım rutini başlamadan veya herhangi bir yeni ürün satın almadan önce, öncelikle sahip olduğunuz cilt tipinin farkında olmalısınız. Yağlı bir cilde mi sahipsiniz? Kuru? Bazen ikisi de mi? Koyu renkli lekeleriniz mi var? Cildinizi tanımanız hangi tür ürünlerin sizin için etkili olacağını anlamanıza yardımcı olacaktır. İyi haber şu ki, Kore güzellik ürünleri, var olan her cilt tipini tedavi etmede oldukça başarılı.

Ayrıca, cildinizin iklim, diyet, program vb. değişikliklerden nasıl etkilendiğine de dikkat etmelisiniz. Cilt bakımı rutininizde yapmanız gereken değişiklik konusunda cildiniz sizi uyaracaktır. Gerekirse ürünleri değiştirmeyi deneyin.

Şimdi sıra kendi Kore Güzellik Rutinini oluşturmada ! Adımları öğrendin, peki ya ürünler? Bu en kolay kısmı. ☺ Her adımında cilt tipine ve hassasiyetine uygun en iyi ve benzersiz ürünleri seninle buluşturmaya devam edeceğiz.

Şimdiiiii cam gibi sağlıklı bir cilt için ilk adımı atma zamanı !

Kore Kozmetik ve Cilt Bakım Ürünleri

Doğal ve çözüm odaklı ürünleriyle tüm dünyada adından sıkça söz ettiren ve tercih edilen K-Beauty güzellik ürünlerini hızlı kargo ve cazip fiyat avantajlarıyla müşterilerimizle buluşturuyoruz.