Kore Kozmetik Serumlar & Ampuller

Cilt lekeleri, sivilce izleri, elastikiyet kaybı, kırışıklık… Birçok kusuru ortadan kaldıran K-Beuty rutininde önemli bir yere sahip büyülü içeriklerinden biri. Serumlar ve Ampüller!

Cildimizin özel sorunları ile birebir ilgilenerek, tedavi edici içeriğe sahip ampül ve serumlar zamanın yıkıcı etkilerine karşı cildinizi onarır ve güçlendirir.

Cilt Serumu Nedir?

Serum, cildinizi temizledikten sonra uygulayabileceğiniz güçlü içeriklere sahip cilt bakım ürünüdür.

Cildin derinliklerine nüfuz edebilen, küçük moleküllü konsantre içeriği sayesinde cildimize derinlemesine nüfus edebilen aktif bir içeriğe sahiptir. Kırışıklık gibi belirli cilt bakımı sorunlarını hedeflemede harika bir araçtır.

Cilt serumları, cildinizin sorunlarını tedavi edici ürünlerdir. Cilt bakım serumları nemlendirici , kremler ya da cilt bakım yağlarıyla karıştırılır. İçerdiği etken maddeler ile tamamen farklı özelliklere sahiptir.

Cilt Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Serumlar, cildin alt katmanlarına kadar inebilen güçlü ve hafif formüle sahip bir bileşendir. Serumlar, cilt dokusunu iyileştir, sivilce izleri için bakım yapar, genişlemiş gözenekleri daraltır .

Kırışıklık bakımı için adeta vazgeçilmez olan serumlar, yaşlanma belirtilerini yok ederek adeta cildinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

Beyazlatma etkili serumları ile koyu lekelerin rengini açarak doğal bir beyazlık elde edebilirsiniz. Ayrıca güneş lekeleri için C vitaminli serum kullanabilirsiniz.

Esans ve Serum Farkı Nedir?

Serum ve esanslar yapısı itibariyle benzerdir. Ama dokuları çok farklıdır. Serumlar yüksek konsantrasyona sahiptir, içerik olarak cilt sorunlarını hedef alır. Esanslar, serum ve ampüle göre daha hafif ve daha seyrek haldedir.

Cilt Bakım Serumları Nasıl Kullanılır?

Küçük bir damlası bile mucizeler yaratan serumları temizleme ve tonikten sonra nemlendiriciden önce cildinize uygulayabilirsiniz. Maksimum etki için diğer cilt bakım ürünleriyle birlikte kullanmanızı öneririz. Birkaç damla aldıktan sonra parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak uygulamak cilt tarafından hızlı emilimini sağlar. Cilt bakım serumunuzu günde bir defa, eğer cildinizin ihtiyacı varsa sabah ya da akşam uygulayabilirsiniz.

Kokoma ihtiyacınıza uygun cilt bakım serumlarını sizler için seçti. Yaşlanma karşıtı cilt bakım serumu, gözenek küçültme etkili cilt bakım serumu, kırışıklık serumu, sivilce karşıtı cilt bakım serumu, lekelerle mücadele eden leke serumu ve birçok soruna yönelik özel olarak formüle edilmiş serumları tercih edebilir cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

₺189,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı Yeşil Çay Özlü Serum
₺224,95 KDV Dahil