Village 11 Moisture Cleansing Foam Nemlendirici ve Temizleyici Köpük - TESTER (V-Tester01)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Şeytan pençesi otu ve eco-seramid içeren mikro kabarcıkları cildinizi mükemmel bir şekilde temizler ve nemlendirir.

Normal, kuru ciltler için idealdir. Mikro kabarcıkları cildinizi derinlemesine temizler ve cildinizi tahriş etmeden hassas bir şekilde kir ve sebumdan arındırır. Cildi nemlendirir, esnek, pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

Düzenli kullanımın sonucu, cildin kaybettiği enerjiyi geri kazandırır, hücre yenilenmesine destek olur kolajen sentezini hızlandırır, kırışıklıklar azalır, cilt tonunu eşitler.

Aktif Bileşenler

Şeytan Pençe ya da şeytanın pençesi diye bilinen - Güney ve Güney-Batı Afrika bir bitkidir. Büyük kanca şeklindeki meyvelerden dolayı bitki orijinal adını "şeytan pençesi" aldı. Şeytanın pençesi kökü ekstresi iltihabı hafifletir, toksinleri uzaklaştırır, anti-mikrobiyal aktiviteye sahiptir ve bakterilerle savaşır. Bu nedenle cildin lokal bağışıklığı ve koruyucu işlevleri büyük ölçüde artar.

Seramid, cildin nemini koruyarak, bazı hücresel fonksiyonları düzenler, cildin yenilenmesine yardımcı olur, kuruluktan soyulmaya, alerjik döküntülerden egzama ve sedef hastalığının tedavisine kadar birçok cilt tedavisinde kullanılmaktadır.

Köpüğün bileşimindeki yaban turpu tohumu yağı besleyici, yumuşatıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Cildi vitamin ve minerallerle besler, ayrıca kırışıklıkların derinliği azaltarak temel amino asitleri de besler, renk eşitsizliğini düzenler.

Nasıl Kullanılır

Uygun miktarda içeriği avuç içerisinde su ile köpürtüp yüzünüze uygulayın. Ilık su ile durulayın.

Cilt Tipi
Hassas Kuru Karma
Cilt Sorunu
Donukluk Gözenek Kırışıklık Kuruluk Leke Renk Eşitsizliği Siyah Nokta Yaşlanma
Ürün Miktarı
150 ml
Ürün Özelliği
Köpük