BY J COL Daily Boosting Sun Base (village11-47)

5,00
Para Puan : 108
Fiyat : ₺79,95(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8809587522743

 

Güneş Koruyucu Makyaj Bazı

Pürüzsüz mükemmel cildin en önemli sırrı onu en iyi şekilde korumaktır!

Village 11 Factory ile ünlülerin makyaj sanatçısı J Yun Beauty arasındaki işbirliğinin bir parçası olan güneş koruyucu etkili makyaj bazı, cildi serbest radikallerden korumak için güçlü bir SPF50 PA ++++ sağlar.

Parlamayı en aza indirmek için yağ emici toz ile formüle edilen BY COL Daily Boosting Sun Base, pürüzsüz, doğal ve nemli bir görünüm elde etmenizi sağlar. Ve unutmayın profesyonel makyaj sanatçıları da nemlendirilmiş bir cildin makyaj için en iyi temel olduğunu söylüyor.

Cildinize nazikçe yayılan, gün boyu nemli ve taze kalmasını sağlayan formül.

Yüzünüzü tek bir katmanla mükemmel bir şekilde kaplayan UVB ve UVA ışınlarını etkili bir şekilde bloke eden UV koruyucu filtreye kullanır.

700 günlük ürün araştırma ve geliştirme sürecinden sonra, ürün 30’dan fazla kişiye 20 defa kullanımı yaptırılmış ve %90 memnuniyet oranıyla mağazalardaki yerini almıştır.

Yumuşak ve kolay dağılan formülüyle cildinize hafifçe uygulayarak pürüzsüz ve doğal bir ışıltı sağlayarak makyajınızın kalıcılığını artırabilirsiniz.

  • Nem artırıcı doku
  • UV ışınlarına karşı güçlü koruma
  • Su bazlı güneş kremi

Neden Güneş Koruyuculu Makyaj Bazı Kullanmalıyım?

Bebeklerin cildine bakın ne kadar pürüzsüz ve güzel! Kimse sorunlu bir cilt ile doğmuyor.

Güzel bir cildin sırrı onu korumaktır. Kullanacağınız SPF içerikli ürünler cildinizi dış etkenlere karşı koruma sağlar. Sadece yazın kullanmalıyım diye düşünmeyin. Kışın bulutların arasından gelen ışınlar da cildimize zarar verebilir.

Güneş Koruyuculu Makyaj Bazı ise;

Fondötenin örtücülüğüne katkıda bulunur, incecik dokusuyla makyajı kusursuz kılar.

Cildinizi erken yaşlanmaya neden olan zararlı UVA/UVB ışınlarından korur, lekelenmelerin önüne geçer.

Kolay uygulanabilen hafif formülüyle makyaj yapmadığınızda dahi günlük güneş koruyucu olarak kullanabilir, doğal ve pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Benzer Ürünler