Snail Eye Cream (village11-11)

3,50
Para Puan : 157
Fiyat : ₺187,95(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8809587520190

 

Salyangoz Özlü Göz Kremi

Cildin en hassas noktalarından biri olan göz çevresi nemsiz kaldığında kırışıklığa neden olur. Salyangoz özü ve propolisin zengin formülü ile göz çevresini kusursuz şekilde nemlendirilmesine ve beslenmesine yardımcı olurken, ince çizgi ve kırışıklıklara karşı destek sunar.

Cilt elastikiyetini geliştirerek cildin daha sıkı hale gelmesine yardımcıdır. Besleyici, nemlendirici ve sıkılaştırıcı desteğin yanında matlaşmış cildin daha canlı ve ışıltılı hale gelmesini sağlar. Beyazlatma etkisi ile göz altındaki koyu halkaları aydınlatır ve renk eşitsizliğini düzenler.

Aktif Bileşenler

Salyangoz müsin, güçlü bir antioksidandır, hücreleri tahribattan ve erken yaşlanma etkilerinden korur, cildi canlandırır ve lekeleri iyileştirir. Kırışıklık oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırır.

Propolis özü çok miktarda organik asit, eser element ve flavanoid ile zenginleştirilmiştir. Güçlü bir antiseptik, antioksidan ve anestezidir, tahriş olmuş cildi rahatlatır. Rejenerasyonu hızlandırır, yara iyileştirici bir etkiye sahiptir.

Centella Extract, Kollajenin üretimini destekler, cilt elastikiyetini arttırır. Hücre yenilenmesini teşvik eder, lipit dengesini düzenler. Yara ve yaşlılık lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.

Chia Çekirdeği Ekstresi, gözenekleri sıkılaştırır. Ayrıca içerdiği Omega 3 sayesinde kırışıklıkları azaltır.

Nasıl Kullanılır

Göz çevresine az miktarda içeriği parmak uçlarıyla hafif vuruşlar yaparak uygulayın.

Cilt Tipi
Tüm Ciltler
Cilt Sorunu
Donukluk Kırışıklık Kızarıklık Kuruluk Leke Renk Eşitsizliği Yaşlanma
Ürün Miktarı
25 ml
Ürün Özelliği
Krem
Benzer Ürünler